Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

SMOBY КУЌАРКА MAISON PRETTY

Шифра: 810710 Редовна цена: 9.190 MKD
Предавање нарачка: Следен ден *
бесплатна Достава

Опис на производот

Стабилната весела куќичка на малите им нуди многу простор за да играат. Благодарение на специјалниот процес на производство, куќарката е многу лесна за составување и е особено стабилна.
Четирите робусни ѕидови се со богати детали и и даваат на куќарката интересен изглед.
Веселата куќарка од Смоби е изработена од висококвалитетна, УВ стабилна пластика и затоа е отпорна на временски услови. Таа може да се чува надвор во текот на целата година.
Димензии на производот: 98 x 110 x 127 см.
Препорачана возраст од производителот: 24+ месеци
Произведено во Франција

Слични производи

Шифра: 3590
799 MKD

АП ВРЕЌА ЗА СПИЕЊЕ 0-6 МЕСЕЦИ

Шифра: 5917
699 MKD

Nerf Пиштол Alpha Strike targeting set

Шифра: Е8308
899 MKD

Nerf Elite сет 12 муниција A0350EU6

Шифра: А03500
299 MKD

Nerf Elite сет 12 муниција A0350EU6

Шифра: 03500
299 MKD

Nerf Пиштол Alpha Strike targeting set

Шифра: 8308
899 MKD

сет за голф

Шифра: 7400
599 MKD

СМОБИ ТОБОГАН НА ВОДА ХС

Шифра: 310270
2.199 MKD

шлем за механичари

Шифра: 2476
229 MKD

пластелин сет забар

Шифра: 5520
1.399 MKD

LISCIANI сложувалка двострана 108 CARS

Шифра: 47987
299 MKD

Trefl сложувалка 100 п. Simba

Шифра: 16359
289 MKD

LISCIANI сложувалка двострана 108 MICKEY

Шифра: 48021
299 MKD

LISCIANI сложувалка двострана 60 CARS

Шифра: 47925
299 MKD

куфер за механичар со алат

Шифра: 2403
590 MKD

Imc Toys ветеринарен сет Minnie 180666 180666

Шифра: 610520
1.699 MKD

Ecoiffier мали апарати за домаќинство

Шифра: 16104
499 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

Mor Овцичка со срце ,,Love,, 28см

Шифра: 34565
399 MKD

Шифра: 14050
700 MKD

сложувалка 60 MINNIE

Шифра: 47918
269 MKD

замокот на принцезата

Шифра: 1393
1.349 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба

TREFL СЛОЖУВАЛКА 15ПАР. CUTE PRINCESS

Шифра: 31352
239 MKD

ЕКО ИГРА ФАТИ ГО ТОПЧЕТО

Шифра: 196
249 MKD

CAN ПОДЛОГА ЗА ИГРАЊЕ

Шифра: 2236
999 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
35.153.166.111