Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Клацкалка Куче

Производот можете да го купите по интернет цена уште:
Интернет цена: 830201 Интернет цена: 1.992 MKD
Достава: Oд 3 до 5 дена Редовна цена: 2.490 MKD
бесплатна Достава

Опис на производот

Клацкалката е идеална играчка за малите да уживаат во друштвената игра на отворено.
Има забавна форма: 2 смешни кучиња и топка меѓу нив.
Две удобни, ергономски седишта и практични рачки за дополнителна безбедност.
Под секое седиште се наоѓаат ногарки кои не дозволуваат при нишањето детето да се преврти.
Структурата е изработена од пластика која е анти-УВ третирана, што гарантира цврстина и стабилност на производот, како и издржливоста на боите со текот на времето.
Димензии: 115 x 50 x 51 см.

Слични производи

Автоседиште Advance

Шифра: 32525
11.990 MKD

Автоседиште Advance

Шифра: 32532
11.990 MKD

Дрвена хранилка Gourmet

Шифра: 32457
7.790 MKD

Trefl сложувалка Spiderman to the rescue

Шифра: 15357
299 MKD

Mаm сет 2 шишиња со подарок цуцла

Шифра: 800696
749 MKD

Кики со коњче

Шифра: 363084
429 MKD

GoKart Картинг на педали

Шифра: 500606
4.392 MKD 5.490 MKD

Trefl сложувалка Spiderman

Шифра: 31347
319 MKD

Детски базен Bestway

Шифра: 51117
850 MKD

Школски велосипед Street ride

Шифра: 67839
2.392 MKD 2.990 MKD

Trefl сложувалка New York

Шифра: 37331
559 MKD

Глодалка Мече

Шифра: 22040
110 MKD

Сложувалка со звук

Шифра: 42577
699 MKD

Гума за пливање

Шифра: 36013
79 MKD

Тропалка со глодалка

Шифра: 56150
229 MKD

Школски баланс велосипед City ride

Шифра: 67860
3.192 MKD 3.990 MKD

Trefl сложувалка 2во1 + меморија Unicorns

Шифра: 90601
577 MKD

Меморија животни

Шифра: 58501
309 MKD

Фудбалски гол 158x88 см

Шифра: 8157
1.079 MKD

Mam цуцла Perfect start 1/1 0-2м

Шифра: 707124
299 MKD

Кики во автомобил

Шифра: 25081
449 MKD

Trefl сложувалка Paw Patrol

Шифра: 15363
229 MKD

Автоседиште Аtlas

Шифра: 38336
11.690 MKD

Гума за пливање со принцези

Шифра: 91043
125 MKD

Пријавете се на е-новости и добијте 10% попуст при следното онлајн купување

По пат на емаил ќе ве информираме за нашите актуелни акции и новости. Во знак на благодарност, ви доделуваме код со 10% попуст кој можете да го искористите при купување во нашата интернет продавница на www.bubamara.mk. Кодот ќе го примите веднаш откако ќе се пријавите и тој ќе биде само за еднократна употреба.

Повеќе информации за електронските промотивни пораки  можете да прочитате овде

 

Ви посакуваме пријатен ден

Тим Бубамара