Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Iplay Шатор со топчиња

Производот можете да го купите по интернет цена уште:
Шифра: 8920 Интернет цена: 1.267 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 1.490 MKD

Опис на производот

Детскиoт шатор на забавен начин го ограничува просторот, што ги прави децата да се чувствуваат удобно и безбедно, и тие играат без грижа со часови и часови. Омиленo катче за играње на отворено или во домот.
Вклучени 100 топки за играта.
 
Карактеристики:
* Димензии: 95 x 95 x 100 см
* содржи: 100 топки

Слични производи

-10 %

Iplay шатор со тунел Планетариум

Шифра: 8198
1.251 MKD 1.390 MKD
-15 %

Iplay Шатор со топчиња

Шифра: 8910
1.267 MKD 1.490 MKD
-10 %

Iplay Фудбалски гол 158x88 см

Шифра: 8157
971 MKD 1.079 MKD
-10 %

Iplay Шатор принцеза

Шифра: 8195
1.161 MKD 1.290 MKD
-10 %

Iplay Шатор со тунели

Шифра: 8189
1.529 MKD 1.699 MKD
-10 %

Iplay Шатор пицерија

Шифра: 8729
899 MKD 999 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба
-10 %

Iplay шатор, розев замок

Шифра: 8201
1.521 MKD 1.690 MKD

Индијански шатор

Шифра: 8177
1.990 MKD
-10 %

Зелен шатор

Шифра: 21067
863 MKD 959 MKD
-10 %

Iplay Шатор со тунел Пони

Шифра: 8341
981 MKD 1.090 MKD
-15 %

Iplay Шатор со топчиња

Шифра: 8920
1.267 MKD 1.490 MKD
-10 %

Iplay шатор Unicorn

Шифра: 8197
1.251 MKD 1.390 MKD
-10 %

Iplay Шатор замок

Шифра: 8196
1.161 MKD 1.290 MKD
-10 %

Iplay Два шатори со тунел

Шифра: 88703
1.611 MKD 1.790 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.