Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

SMOBY ТРОТИНЕТ СО 3 ТРКАЛА CARS, 55 X 32 X 70 СМ

Шифра: 750154 Интернет цена: 1.267 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 1.490 MKD

Опис на производот

Тротинет со мотив од Cars 3 кој го поттикнува развојот на моторните вештини кај детето. Бидејќи има две тркала на задниот дел, тој е постабилен.

Има метална рамка и прилагодлива рачка, од 67 до 70 см. Тротинетот не се лизга што овозможува безбедно возење, додека пак, тивките тркала не го нарушуваат мирот во околината. Максималното оптоварување е 20 кг.
* Погодна возраст: 3+

Слични производи

SMOBY КУЈНА CHERRY

Шифра: 310908
3.690 MKD

SMOBY КУЈНА XXL BUBBBLE

Шифра: 311033
7.990 MKD
-15 %

SMOBY ТРОТИНЕТ СО 3 ТРКАЛА CARS, 55 X 32 X 70 СМ

Шифра: 750154
1.267 MKD 1.490 MKD
-18 %

SMOBY ТРОТИНЕТ CARS 70 X32 X83 СМ

Шифра: 750326
1.631 MKD 1.999 MKD

SMOBY КУЈНА BON APETIT

Шифра: 310819
3.499 MKD
-15 %

СМОБИ ТРОТИНЕТ КАРС

Шифра: 450173
2.202 MKD 2.590 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.237.16.210