Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

Возила на педали

Прикажани 7 производи
-12 %

Pilsan Багер со предна корпа

Шифра: 07315
3.590 MKD 4.100 MKD

Jeep на акумулатор

Шифра: 40383
14.990 MKD
-20 %

GoKart Картинг на педали

Шифра: 500505
4.392 MKD 5.490 MKD
-20 %

GoKart Картинг на педали

Шифра: 500606
4.392 MKD 5.490 MKD
Производот не е достапен во интернет продажба
-20 %

Pilsan трактор на педали со приколка

Шифра: 07316
2.960 MKD 3.700 MKD

Falk Трактор со приколка

Шифра: 20403
4.990 MKD

Smoby куќичка со светло

Шифра: 211023
1.390 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.
3.235.120.150