Оваа веб страница користи колачиња за да ви овозможи подобро корисничко искуство.Подесување Затвори
0
Во кошничка 0 MKD

GoKart Картинг на педали

Шифра: 500505 Интернет цена: 4.392 MKD
Предавање нарачка: Следен ден * Редовна цена: 5.490 MKD
бесплатна Достава

Опис на производот

Кога прошетката се претвора во возбудлив натпревар! Со Sport go-kart, секоја прошетка во паркот ќе биде уште позабавна. Стабилната конструкција, спортскиот облик и тренди шемата на бои го прават овој картинг привлечен и атрактивен за момчињата и девојчињата од 3-годишна возраст. Со педалирање, детето ќе ја зајакне својата сила, ќе развие рачна координација со управувачот и воланот и ќе се забавува неизмерно додека се вози напред или назад. Едноставната рачна сопирачка што работи на задните тркала овозможува контрола на брзината и, пред сè, безбедно возење. Тркалата се гумени и се погодни за возење по различни терени.

Карактеристики: 

  • Погоден за деца над 3 години. 
  • Рачна кочница на задните тркала. 
  • Гумени тркала.
  • Максимално оптоварување: 30кг. 
  • Димензии: 86,3 x 51,8 x 49 см.

Слични производи

Jeep на акумулатор

Шифра: 40383
14.990 MKD
-20 %

GoKart Картинг на педали

Шифра: 500606
4.392 MKD 5.490 MKD
-20 %

GoKart Картинг на педали

Шифра: 500505
4.392 MKD 5.490 MKD

Бидете секогаш во тек со новите акции на Бубамара.мк

Регистрирајте ја вашата адреса за е-пошта и ние ќе ве известиме за нашите активности секогаш кога ќе бидат нови. Не пропуштајте ги одличните цени, бидете во тек!

Но, тоа не е сè, само со регистрирање добивате 10% попуст на следното купување преку Интернет.

Купувајте на www.bubamara.mk и секогаш подарете му го вашето најдобро на вашето дете!


Бубамара.мк , секогаш тука за вас! 

Кога можеме да ги очекуваме нарачаните производи?

Производите кои се нарачани, на доставната служба и се предаваат следниот ден, доколку нарачката е направена по 14 часот. Секоја нарачка има различен период на достава. За достава е задолжена надворешна фирма, која откако ќе ги преземе нарачките, истите ги доставува во рок од 3 работни дена.